search

Dermedics YOUTH EXPERT ™ Global Anti-Aging Serum 50 ml

2 788,00 Kč
Vč. DPH Dodání 7-10dní

YOUTH EXPERT ™ Global Anti-Aging Serum je bohaté formulované luxusní sérum určené pro prestižní kožní terapie zaměřené na globální omlazení - skutečné výsledky ™.

Sérum je vhodné pro každodenní péči o pleť všech věkových skupin pro normální až smíšenou pleť.

Nedoporučuje se před věkem 30/35 let.

Sérum GEN'X funguje jako společný jmenovatel pro všechny stávající krémy GEN'X 1-2-3.

Sérum navíc - na rozdíl od krémů - obsahuje inovativní UV filtry.

Počet

[VÝŽIVOVÁ + FIRMOVÁNÍ]

AKTIVÁTOR GENU MLÁDEŽE

Mimořádný zdroj mládeže

Bez parabenů, barviv

* KLOTHO gen byl objeven v roce 1997 u myší, aby prodloužil životnost při nadměrné expresi, zatímco urychluje stárnutí, když je narušena jeho exprese. Název tohoto genu dlouhověkosti pochází od řecké bohyně Klotho. V řecké mytologii to byl Klotho, kdo ovládal životy a osudy všech. Gen Klotho kóduje transmembránový protein, jehož extracelulární doména je vylučována a vylučována. Vylučovaný protein Klotho inhibuje fosforylaci receptoru IGF1, což vede k represi dráhy inzulín / IGF-1. Aktivita Klotho proto vede k aktivaci ** FOXO . Aktivace FOXO vyvolá aktivitu proti stárnutí stimulací genů pro detoxifikaci a opravu DNA.

Telomere je oblast nekódující DNA, která se nachází na koncích chromozomů (ve tvaru X).

**** Glutathionperoxidáza (GP) je obecný název skupiny enzymů s aktivitou peroxidázy, jejíž hlavní biologickou úlohou je chránit organismus před oxidačním poškozením. Biochemickou funkcí glutathionperoxidázy je redukovat lipidové hydroperoxidy na jejich odpovídající alkoholy a redukovat volný peroxid vodíku na vodu.

Celkový pohled na produkt

YOUTH EXPERT ™ Global Anti-Aging Serum je bohaté formulované luxusní sérum určené pro prestižní kožní terapie zaměřené na globální omlazení - skutečné výsledky ™.

Sérum je vhodné pro každodenní péči o pleť všech věkových skupin pro normální až smíšenou pleť.

Nedoporučuje se před věkem 30/35.

Sérum GEN'X funguje jako společný jmenovatel pro všechny stávající krémy GEN'X 1-2-3.

To znamená, že vzorec tohoto séra obsahuje výživné sloučeniny, které jsou nezbytné pro pokožku v každém věku, takže je jakýmsi doplňkem komplexní péče o pleť s řadou GEN'X bez věkových výjimek.

Sérum navíc - na rozdíl od krémů - obsahuje inovativní UV filtry.

Účinné látky*

Hlavní složky

Komplex GEN'X-17-GAA ™ : Oranžové kmenové buňky + Baicalin (Telomere Protector) + Apitoxin (Bee Venom) + Crystal Tears ™

Doplňkové složky

Proti vráskám a liftingu: Matrixyl® 3000 Peptidy

Hydratace: Bavlněný olej + Kyselina hyaluronová 50 kDa Obnova

lipidů: Bambucké máslo + Biomimetické ceramidy 1-3-6

Výživa: Emu olej + Palmetto olej + arganový olej + olej kamélie + organický dýňový olej + organický kokosový olej

Antipigmentace a ochrana DNA před UV: Vitamin C ( lipofilní)

Ochrana proti UV / slunci: UV filtry (sluneční brýle pro Skin ™)

Podpora imunitní péče: Xylitol + Lacticol

Mikrocirkulace: Kofeinový

antioxidant: vitamin E.

Bezpečnost

Bez parabenů a barviv.

Inovace

1. GEN'X-17-GAA ™ - ohromující technologie G lobal- nti- ge (GAA ™ ), který se vzbudí mládeže geny kůže zapojených do buněčné aktivity, tak - stimulace:

    • Syntéza buněčné  RNA = tímto způsobem jsou buňky aktivnější a jejich vitalita se podobá fibroblastům - o 17 let mladším!

    • Oprava DNA a  buněčná detoxikace

    • Syntéza fibrilinu (velký glykoprotein (~ 350 kDa), bohatý na cystein , který je hlavní složkou mikrofibril - jeho exprese se během stárnutí snižuje)

2. Peptidy Matrixyl® 3000- je to lipopeptid, mastná kyselina smíchaná s aminokyselinami objevená ve dvou větvích dermatologického výzkumu: hledání látek, které urychlují hojení ran na kůži, a studium toho, co způsobuje vrásky. Aktivní prvek v Matrixylu se nazývá mikrokolagen - peptid. Matrixyl obsahuje dva matricové peptidy (Pal-GHK a Pal-GQPR), které jsou schopné regulovat buněčnou aktivitu k nápravě kožních poškození věku. Tyto dva peptidy fungují jako „poslové“ kožní restrukturalizace a opravy. Synergicky působí na obnovení a udržení mladistvého vzhledu pokožky. Aktivací přirozené produkce kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové v pokožce působí Matrixyl® 3000 na redukci vrásek a dalších známek stárnutí. Matrixyl® 3000 pracuje na napodobení vzhledu tohoto rozloženého kolagenu a způsobuje, že vaše pokožka reaguje:

    • Produkce více složek extracelulární matrice (ECM): kolagen, elastin (odpovědný za pružnost pokožky), fibronektin (glykoproteiny, které spojují buňky s kolagenovými vlákny) a  kyselina hyaluronová (která pokožku plní a dodává jí zdravý a plný vzhled)

    • Aktivace exprese genů odpovědných za rekonstrukci epidermis a fibroblastové kultury

    • Podpora aktivace procesu  kožní opravy

    • Oprava papilární dermis náchylné na UV záření

3. Biomimetické ceramidy 1-3-6 -  ceramidy podobné pokožce = lipidy (molekuly tuku), které se přirozeně vyskytují v lidské pokožce. Ceramidy působí jako pojivo mezi kožními buňkami a udržují vnější vrstvu hydratovanou, pružnou a mladistvě vypadající. "Jsou trochu jako lepidlo mezi cihlami," vysvětluje Debra Jaliman, MD, dermatologka a autorka Skin Rules. Ceramidy také posilují přirozenou bariéru  pokožky , utěsňují vlhkost  a  chrání před škodlivými mikroby . Pokud máte ekzémy nebo používáte retinoidové přípravky, jste dokonalým kandidátem na kosmetiku naplněnou ceramidem. Mezi příznaky ceramidového sucha patří podráždění, citlivost nebo čistá suchost.

4. Sluneční brýle pro Skin ™ - inovativní UV filtry zapouzdřené do mikrokuliček, které zajišťují ochranu pokožky a zabraňují přímému kontaktu s pokožkou a zajišťují optimální pohodlí, které umožňuje denní i noční aplikaci. Filtry jsou během noci neaktivní.

Návod k použití

    • Věková skupina: nedoporučuje se před věkem 30/35

    • Poškozená lipidová vrstva kůže, tedy silná dehydratace a drsnost

    • Kůže s viditelným podrážděním a poškozením způsobeným vnějšími faktory (dermatitida)

    • Viditelné jemné linie a vrásky

    • Nedostatek pevnosti a pružnosti pokožky

    • Matný tón pleti se změnou barvy

    • Snížení stárnutí způsobené UV zářením a procesem stárnutí

    • Foto ochrana proti UV záření a volným radikálům (FR)

    • Globální omlazení na všech úrovních pokožky

    • Všestranné ošetření proti stárnutí pro prodloužení životnosti buněk

    • Ideální také pro chladné období k obnovení lipidové vrstvy pokožky

    • Denní péče o pleť všech typů (noční a / nebo denní aplikace)

Domácí péče

Sérum obsahuje UV filtry, a proto se obvykle doporučuje používat jej během dne (samotný nebo před líčením). Lze jej však použít i během noci (je-li to požadováno), protože v noci jsou UV filtry neaktivní a nemají žádný vliv na pokožku.

Typy ošetření

    • Luxusní terapie zaměřené na globální omlazení

    • Terapie proti vráskám (prevence a redukce)

    • Obnovení správné funkce lipidové vrstvy pokožky

    • Hloubková výživa, posílení, regenerace a obnova pokožky

    • Ošetření zaměřená na viditelné účinky - vylepšení textury pokožky od první aplikace!

Účinnost účinných látek *

Mezi výhody předních komponent patří:

    • Re-aktivace dvou proteinů pro mládež: KLOTHO * a FOXO **

    • Re-aktivace buněčné detoxikace a oprava poškození RNA a DNA

    • Prodloužení délky telomér ***, které jsou zodpovědné za životnost buněk

    • Ochrana buněk před vysokou hladinou volných radikálů a oxidačním stresem ve způsobu exprese Cit-SAP - proteinu se značnou homologií s glutathionperoxidázou **** (GP)

    • Re-aktivace buněčné aktivity (syntéza kolagenu, elastinu a fibrilinu)

    • Zvýšená mikrocirkulace, a tím urychluje okysličení pokožky

 

Mezi výhody poskytované složkami typickými pro tuto věkovou skupinu patří:

    • Hluboká výživa, zvýšená hydratace a obnova lipidů

    • Zrychlená regenerace: imuno stimulace

    • Vylepšená pružnost a pevnost pokožky

    • Pokožka vypadá zdravěji: zlepšuje se tón pleti, viditelné snížení věkových skvrn

    • Kůže vypadá hladší: snížená drsnost a hloubka jemných čar a vrásek

    • Foto ochrana proti UV záření a volným radikálům (FR)

Oblast použití

Obličej, krk, dekolt, jiné (je-li to požadováno).

INCI

Aqua, Cyklopentasiloxan, Glycerin, Ethylhexyl Methoxycinnamát, Distarch fosfát, Propanediol, Butylenglykol, Ascorbyl Tetraisopalmitát, Dimethicone, Emu Oil, Polyglyceryl-3 PCA, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Extrakt z kalusu, Pullulan, Argania Bambucké máslo), olej ze semen Camellia Oleifera, olej z kokosového oleje Nucifera, olej ze semen Cucurbita Pepo, olej ze semen Gossypium Herbaceum (bavlna), kyselina hydrolyzovaná hyaluronová, kofein, PVP, oxid křemičitý, guma Pistacia Lentiscus (Mastic), laktitol, xylitol, palma Palmitoyl Tetrapeptid-7, Ceramid EOP, Baicalin, Extrakt z ovoce Serenoa Serrulata, Včelí jed, Ceramid AP, Fytosphingosin, Ceramid NP, Bis-PEG / PPG-20/5 PEG / PPG-20/5 Dimethikon, Polysilikon-11, Methoxy PEG / PPG-25/4 Dimethikon, Polyimid-1, Lysolecithin, Sclerotium Gum, Polyakrylátový krospolymer-6,PPG-5 Ceteth-20, triglycerid kaprylový / kaprinový, glycerylpolyakrylát, oxid křemičitý, xanthanová guma, oktyldodekanol, lauryl-laktolát sodný, ethylhexylglycerin, karbomer, PEG-8, laktát sodný, glukonolakton, citrát sodný, decylglykol PVM / MA kopolymer, cholesterol, askorbylpalmitát, kyselina askorbová, kyselina citronová, glukonát vápenatý, parfém, chlorid cetrimonium, chlorofenesin, benzoát sodný, BHT, fenoxyethanol, pentaerythrityl-tetrabodyl-butyldiumhydroxyhydrocinát .Kyselina askorbová, kyselina citronová, glukonát vápenatý, parfém, chlorid cetrimonia, chlorofenesin, benzoan sodný, BHT, fenoxyethanol, pentaerythrityl-tetra-di-butylhydroxyhydrocinnamát, alkohol, disodná sůl EDTA, t-butyl alkohol.Kyselina askorbová, kyselina citronová, glukonát vápenatý, parfém, chlorid Cetrimonium, chlorofenesin, benzoan sodný, BHT, fenoxyethanol, pentaerythrityl-tetra-di-butylhydroxyhydrocinnamát, alkohol, disodná sůl EDTA, t-butyl alkohol.

Upozornění

Pouze k zevnímu použití. Držte mimo dosah dětí.

Kontraindikace: přecitlivělost na kteroukoli složku přípravku (zejména na včelí jed).

Výsledek*

Zlepšení stavu pokožky je viditelné po jedné aplikaci / ošetření.

Pravidelná aplikace poskytuje efektní vylepšení pleti.

Další výhody

Tento produkt je k dispozici ve velkých velikostech pro profesionální použití v kosmetickém salonu i pro domácí péči (pro zvýšení účinnosti profesionálních kosmetických procedur doma).

Jednotkové balení

Profesionální: airless 100ml a 200ml (možné v budoucnu)

Domácí péče: airless 50ml

* Účinnost účinných látek potvrzena in vitro a in vivo testy při pravidelné aplikaci.

Registrováno v Evropské unii jako kosmetický přípravek podle směrnice o kosmetických přípravcích 76/768 / EHS.

Vyrobeno v souladu se správnou výrobní praxí (GMP).

Mikrobiologicky a dermatologicky testováno. | NENÍ TESTOVÁNO NA ZVÍŘATECH.

Vyrobeno s největší péčí v Evropské unii.

Bezpečnostní list výrobku (PSDS) je k dispozici na vyžádání.

GEN'X sérum 50ml
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.