Změnou občanského zákoníku lze od 1.1.2014 odstoupit od smlouvy a vrátit zboží pomocí formuláře. 

Připravený formulář můžete stahovat zde

Formulář je uložen ve formátu PDF. Pro správné zobrazení je nutný nainstalovaný prohlížeč PDF, např. ADOBE Acrobat Reader.

Vrácení zboží:

Nepoužité zboží může Kupující bez udání důvodu vrátit do 14 dnů od jeho převzetí. Pokud chce Kupující zboží vrátit, zašle jej zpět na vlastní náklady na adresu Prodávajícího. Zboží zašle zpět nejlépe v jeho originálním obalu, nepoužité, nepoškozené, včetně případného příslušenství.

Při vrácení zboží bude částka vrácena převodem na číslo účtu uvedeného na Formuláři pro vrácení zboží maximálně do 30 kalendářních dnů. K zásilce bude přiložen dopis obsahující zprávu Kupujícího o tom, že odstupuje od smlouvy v zákonem dané lhůtě a v požadovaném stavu vrací nakoupené zboží.

Výměna:

Výměnu zboží lze provést v celkové ceně za výrobek stejné nebo vyšší než byla kupní cena výrobku původního. V případě, že bude cena nového výrobku vyšší, bude rozdíl v ceně Kupujícím uhrazen. Vrácené zboží bude v jeho originálním obalu, nepoužité, nepoškozené, včetně případného příslušenství,. Kupujícím bude předložen kupní doklad na vrácené zboží.

Při první výměně zboží neúčtuje Prodávající Kupujícímu žádné poplatky za balné a poštovné.

Výměnu zboží zasláním lze realizovat pouze na výše uvedenou adresu Prodávajícího, doporučujeme předem projednat na martinabergmannova0@gmail.com nebo telefonicky.

Zboží zaslané na dobírku nebude přijato!

Bližší údaje viz Obchodní podmínky.